HUMAC AIR CREATORS

WILGOTNOŚĆ

TEMPERATURA

KLIMAT

OSUSZACZE KONDENSACYJNE CD 

Linia osuszaczy kondensacyjnych nadaje się do środowisk przemysłowych, prywatnych i do basenów, stworzonych w celu zapobiegania tworzeniu się kondensacji i zapewnienia maksymalnego komfortu klimatycznego i higienicznego poprzez zapobieganie rozprzestrzenianiu się bakterii, grzybów i pleśni.


Wszystkie modele serii kondensacyjnych wykonane są ze stali ocynkowanej i malowane proszkami poliuretanowymi  w temperaturze 180 °C, aby zapewnić najlepszą odporność na czynniki atmosferyczne. Konstrukcja jest samonośna ze zdejmowanymi panelami, aby ułatwić kontrolę i konserwację wewnętrznych elementów.


Wszystkie urządzenia są standardowo wyposażone w urządzenia sterujące i zabezpieczające: termostat odszraniania, przełącznik wysokociśnieniowy z automatycznym resetem, sprężarki, wentylatory termiczne. Są one również wyposażone  w mikroprocesor do sterowania czasem sprężarki, cyklami odszraniania, zarządzaniem zewnętrznym powietrzem,  dogrzewaniem i alarmami. Specjalny wyświetlacz LED wskazuje stan urządzenia i obecność wszelkich anomalii.


Wszystkie maszyny są w pełni zmontowane w fabryce, a przed wysyłką są testowane zgodnie z dyrektywami europejskimi i posiadają oznakowanie CE oraz odpowiedni certyfikat zgodności.

Osuszacz kondensacyjny CDW 16 / CDK 44-100
Mobilny osuszacz kondensacyjny  CDNP 33 - 96
Osuszacz kondensacyjny CD / CDP 160 - 980
Osuszacz kondensacyjny DO BASENÓW CSW 63 - 140

CD (KONDENSACYJNY)

 
 
Osuszacz kondensacyjny
do basenów

CD (KONDENSACYJNY)

 
 
Osuszacz kondensacyjny do
 
zastosowań przemysłowych
oraz do basenów

CD (KONDENSACYJNY)

 
CDNP 33 - 96
 
Przenośny osuszacz kondensacyjny do
 
zastosowań przemysłowych

CD (KONDENSACYJNY)

 
CDW 16 / CDK 44 - 100
 
Osuszacz kondensacyjny do
 
zastosowań prywatnych 
i przemysłowych