HUMAC OSUSZANIE NAWILŻANIE OCZYSZCZANIE CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA

Dzięki ponad 30 patentom i ponad 300 tysiącom instalacji na całym świecie wykorzystujących naszą technologię, NEEDLEPOINT BIPOLAR IONIZATION, znaną również jako NPBI, GPS jest naprawdę rewolucyjnym rozwiązaniem gwarantującym najwyższą jakości powietrza w pomieszczeniach. Nasza sprawdzona technologia zapewnia czyste i bezpieczne powietrze w budynkach – nie wytwarzając ozonu ani innych szkodliwych produktów ubocznych. Wszystkie nasze produkty NPBI posiadają certyfikaty UL i CE. Dzięki igłowej jonizacji dwubiegunowej nasze produkty oczyszczają powietrze, eliminując unoszące się w nim cząstki stałe, zapachy i patogeny. Jednocześnie nasza technologia pozwala oszczędzać ponad 30% na zużyciu energii i zmniejsza ślad węglowy poprzez zmniejszenie poboru powietrza z zewnątrz do 75%.

JONIZACJA POWIETRZA NPBI

OCZYSZCZANIE I UZDATNIANIE POWIETRZA

Podczas czyszczenia powietrza, technologia NPBI atakuje i zabija wirusy, zarodniki pleśni i bakterie. Jony odbierają cząsteczki wodoru patogenom, uśmiercająć je  i pozostawiając czyste i zdrowe powietrze w pomieszczeniu.

Bakteriobójcze i wirusobójcze właściwości technologii są potwierdzone przez niezależne laboratoria. Raporty w j. angielskim można ściągnąć tutaj.

 

 

 

Podczas procesu czyszczenia za pomocą technologii GPS, związki generujące zapachy chemiczne, zwierzęce, kuchenne i inne  rozkładają się na podstawowe, nieszkodliwe związki, pozostawiając świeże, pachnące powietrze w pomieszczeniu, wolne od zapachowych lotnych związków organicznych (VOC).

 

 

 

Technologia GPS NPBI redukuje cząsteczki unoszące się w powietrzu (tj. kurz, sierść zwierząt domowych, pyłki) poprzez aglomerację. Jony przyczepiają się do cząstek w powietrzu. Cząstki są następnie przyciągane do siebie, skutecznie zwiększając ich masę i wielkość. System filtracji powietrza z łatwością wychwytuje większe cząsteczki, zwiększając skuteczność wychwytywania systemu wentylacyjnego.

 

 

 

Przyjazny dla środowiska proces czyszczenia GPS umożliwia budynkom komercyjnym znaczne zmniejszenie ilości powietrza zewnętrznego wymaganego do działania. Oznacza to bezpieczniejsze i bardziej komfortowe środowisko, które wymaga do 30% mniej energii do prawidłowego wentylowania.

Technologia GPS-NPBI – Igłowa Dwubiegunowa Jonizacja Powietrza skutecznie redukuje wirusy i inne patogeny, zapachy, cząsteczki stałe i zużycie energii bez generowania ozonu.